Избрана Производи

за нас

Bwin прецизен Алатки копродукции, Ltd е фабрика специјализирана за проектирање, производство и продажба на ЦПУ сечење алатки. Главно произведува различни на карбид Влошки, претворајќи алатки, мелење алатки, ударна Алатки и инструментално системи. Сите овие елементи се во серија на различни големини на.

Нови Продукти

апликации

Контактирајте со нас сега. 100% задоволство на клиентите загарантирана

Билтен