Produkte Featured

Rreth nesh

BWIN Precision Tools Co, Ltd, është një fabrikë të specializuar në projektimin, prodhimin dhe shitjen e mjeteve CNC prerjes. Kryesisht prodhon të ndryshme të fut karabit, Duke u kthyer Tools, mulliri Tools, stërvitja Mjetet dhe përpunim mekanik Systems. Të gjitha këto objekte janë në seri të madhësive të ndryshme të përbashkëta.

Produkte të reja

Aplikimet

Na kontaktoni tani. 100% Kënaqshmëria Customer garantuar

Gazete